Projekce zahrad

Co nabízíme

Postaráme se o to, aby vaše zahrada byla dokonalá, a to od počátečního návrhu až po úspěšně zakončenou realizaci. Během všech fází práce spolu budeme v kontaktu, aby vám výsledek naprosto vyhovoval.

Při první schůzce si zahradu detailně prohlédneme, zmapujeme současný stav, navrhneme změny a seznámíme se s vašimi požadavky. Čím více nám toho řeknete o sobě a o svých potřebách, tím efektivněji můžeme na změnách pracovat.

Předložíme vám koordinační plán, tedy prvotní návrh, jehož součástí je výsadba, cesty, chodníky, bazén, jezírko či jiné prvky. Později se zaměříme konkrétně na každý z těchto prvků, například na to, jak by měl váš altán vypadat, nebo na to, jaké dřeviny byste na zahradě chtěli mít a které ne.

Proč si na projekci zahrad vybrat právě nás?

Díky své praxi si uvědomujeme, že dobře promyšlený projekt je nejlepším základem pro to, aby zahrada fungovala podle představ a vypadala dobře, aby byla lehce udržovatelná a nevyžadovala další investice. A přesně tak k projektům přistupujeme.

Potřebujete naprojektovat vlastní oázu klidu? Ozvěte se nám!

Nemáte uživatelské údaje? Zaregistrujte se!

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace