Zahradní bazény

Co nabízíme

Na vaši žádost vybudujeme na vaší zahradě bazén, o kterém sníte. Může přitom jít o stavební úpravy a usazení typového bazénu, který si sami seženete, nebo o návrh a realizaci naprosto jedinečného bazénu, jaký vám bude kdekdo závidět.

Zakázkovým venkovním bazénům vždy předchází vytvoření projektu, který pracuje s celkovou logistikou a dispozicemi konkrétní zahrady. Dle vašich priorit dokážeme vybudovat ledajaký bazén – zapuštěný i samonosný, krytý i otevřený, hluboký nebo mělký, se schody, bez ostrých hran či kluzkých povrchů pro bezpečí dětí… Záleží jen na vás.

Bazén můžete mít s naší pomocí hotový v řádu 2-4 týdnů.

Proč si na realizaci venkovního bazénu vybrat právě nás?

Vybudovali jsme nespočet zahradních bazénů a také jsme jich mnoho v rámci servisní služby opravili. Víme proto, jaká rizika s sebou realizace bazénu nese, a dokážeme je minimalizovat. Dáváme si na jejich prevenci velmi záležet, protože jsme si vědomi toho, že nefunguje-li bazén tak, jak by měl, obvykle bývá oprava nedestruktivní cestou nemožná.

Chcete si další sezónu užít ve vlastním bazéně? Kontaktujte nás!Nemáte uživatelské údaje? Zaregistrujte se!

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace