Zahradní domky

Co nabízíme

Připravíme návrh domku podle toho, k jakému účelu má sloužit, a postaráme se o jeho stavbu. Dokážeme postavit nejen klasické, ale i atypické domky podle vašich představ. Dáme vám na výběr z mnoha materiálů, obvykle stavíme zahradní domky dřevěné, zděné, ocelové nebo kamenné, ale i další. Na rozdíl od jiných firem nekončíme u tradičních altánů či pergol. Umíme toho mnohem více.

Nabízíme i servis již hotových domků. Víme totiž, že ne všechno může sloužit věčně.

Proč si na stavbu domku vybrat právě nás?

Víme, že zahradní domek vám má sloužit dlouhé roky, proto si na jeho stavbě dáme záležet. Nad každým konkrétním domkem přemýšlíme, zvažujeme, co je pro zákazníka v rámci dispozic jeho zahrady nejlepší, radíme a zároveň se ptáme na jeho přání, která leckdy usměrňujeme, protože máme s provedením domků a jejich umístěním na zahradách zkušenosti.

Než začneme se projektování a stavbou domku, vyzpovídáme vás, abychom se dozvěděli, k čemu přesně má domek sloužit a jaké jsou vaše představy. Nejčastěji jsou domky a přístřešky využívány pro skladování náčiní, ale nezřídka připravujeme i přístřešky pro psy nebo zázemí pro bazény a sauny. Stačí, když nám sdělíte své požadavky.

Chcete mít na zahradě přístřešek pro rozmanité účely? Kontaktujte nás!


Nemáte uživatelské údaje? Zaregistrujte se!

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace