Zahradní jezírka

Co nabízíme

Zajistíme návrh a realizaci jakéhokoli zahradního jezírka (i plastového), které budete na zahradě chtít mít a které půjde vybudovat s ohledem na dispozice samotné zahrady. Vybereme společně tvar jezírka a materiál, zavedeme kvalitní filtry a čerpadla a vše přizpůsobíme účelu, který má právě vaše jezírko plnit.

Proč si k realizaci jezírka přizvat nás?

O pýchu vaší zahrady se postaráme od začátku až do konce. Tvar, materiál i technologie přizpůsobíme vašim představám i potřebám zahrady, abychom předešli případným nepříjemnostem. V rámci servisní služby se zase postaráme o to, aby vaše již vybudované jezírko bezchybně plnilo účel, k jakému bylo stvořeno. Při řešení potíží je samozřejmostí umění sladit opravy se životem živých organismů ve vodě tak, abychom jim neuškodili.

Ze svých letitých zkušeností víme, jaká konstrukční a bezpečnostní rizika se pojí s většinou projektů vodních ploch. Za tu dobu jsme také zjistili, jak jim předcházet, aby jezírko přinášelo radost a vyžadovalo jen nezbytnou péči.

Toužíte dekorovat svou zahradu skutečnou perlou – zahradním jezírkem? Kontaktujte nás!nad Labem
Nemáte uživatelské údaje? Zaregistrujte se!

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace