Zavlažovací systémy

Co vám nabízíme

Poskytujeme kompletní realizaci i servis zavlažovacích systémů, díky nimž může každý snadno zabezpečit správné zavlažování zahrady, aniž by ji musel denně obcházet a ručně ji zalévat. U nás máte navíc k dispozici všechny profesionální automatické zavlažovací systémy, které jsou na trhu dostupné.

Jaké výhody vám zavlažovací systém přinese?

Víte, proč je automatické zavlažování zahrady tak oblíbené a proč lidem dělá radost?

Automatický zavlažovací systém například:

  • udržuje zahradu svěží za jakéhokoli počasí
  • zajišťuje cílenou zálivku, čímž dochází k úspoře vody, a tedy i financí
  • ušetří váš čas – stačí ho zapnout a věnovat se příjemnějším aktivitám

Jak dochází k úspoře vody zavlažováním „ve velkém“?

Ač se může zdát, že zavlažovací systémy spotřebují hodně vody a vy vydáte peníze nejen za instalaci vlastního systému, ale navíc i za následnou zvýšenou spotřebu vody, opak je pravdou. Moderní automatické systémy jsou navrhovány tak, aby fungovaly maximálně efektivně, tedy aby zajišťovaly cílenou zálivku a pracovaly především v noci, kdy hodnota odparu použité vody klesá na minimum – k zeleni i jakýmkoli rostlinám či keřům se dostane více vody než při běžném zalévání za slunného odpoledne, kdy byste vody spotřebovali mnohem více.

Zavlažování zahrady jako dobrá investice

Automatický zavlažovací systém je proto třeba chápat i jako investici do vlastní zahrady, která se vám vrátí v množství ušetřené vody, a tím pádem i finančních prostředků, jež byste jinak prolili hrdlem konve.

Uvažujete o zřízení zavlažovacího systému? Kontaktujte nás!


Nemáte uživatelské údaje? Zaregistrujte se!

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace